Personalizuj tematy

Pokazuj lub ukrywaj interesujące Cię tematy na stronie głównej

Strefa wiedzy

Strefa produktowa

Edukacja pacjenta

Konferencje

Wideo

Kalendarz


Wybierz serwis


Rozwiń tagi

Zarejestruj się

min 8 znaków, wielkie litery, małe litery, cyfry

Warsztaty Echokardiograficzne

! Możliwość udziału wyłącznie w jednym dniu Warsztatów

Wymagane zgody i oświadczenia

Zaznacz wszystkie zgody

* AstraZeneca chciałaby informować Cię o wydarzeniach związanych z projektem Nowości w Kardiologii. Abyśmy mogli to robić, musimy przetwarzać Twoje dane osobowe takie jak adres email oraz numer telefonu komórkowego, czy rodzaj wykonywanej specjalizacji. Pamiętaj, że jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych, w każdej chwili możesz ją cofnąć. Więcej informacji o tym w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj.

Opcjonalne zgody marketingowe:

AstraZeneca w swojej działalności prowadzi wiele ciekawych projektów edukacyjnych i marketingowych, o których chciałaby Cię informować. Szczególnie w dzisiejszych czasach tak ważne jest dla nas abyśmy mogli pozostać w kontakcie i przesyłać drogą emailową informacje lub informować Cię telefonicznie o organizowanych przez nas wydarzeniach takich jak webinary czy konferencje online. W tym celu, musimy przetwarzać Twoje dane osobowe takie jak email oraz numer telefonu komórkowego, czy rodzaj wykonywanej specjalizacji aby precyzyjnie dopasować przesyłane materiały do Twoich zainteresowań. Pamiętaj, że jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych, w każdej chwili możesz ją cofnąć. Więcej informacji o tym w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj.

Zaproszenie na Warsztaty
Echokardiograficzne

Biały kalendarz

Środa

26 kwietnia 2022

Biały zegar

Godzina

18:30-21:15

Piotr Lipiec

Prof. dr hab. n. med.
Piotr Lipiec

Prof. Hoffman

Prof. dr hab. n. med.
Piotr Hoffman

Podaj swój numer PWZ – zostaniesz o niego poproszony przy wejściu na stronę
Kliknij w PLAY gdy pojawi się informacja, że WYDARZENIE ROZPOCZĘŁO SIE

Uczestnicy otrzymają
10 punktów akredytacyjnych
Sekcji Echokardiografii PTK

W dniu wydarzenia otrzymasz link do strony z transmisją oraz przypomnienie godziny,
o której wydarzenie rozpocznie się.
Logo NWK Light
Wprowadzony PWZ jest nieprawidłowy
Nie zaznaczono wymaganej zgody

Niniejszy serwis skierowany jest do lekarzy. Ze względu na wymogi ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne, dostęp do treści zawartych w serwisie, materiałów i informacji, możliwy jest wyłącznie dla osób uprawnionych do otrzymywania specjalistycznych informacji medycznych oraz reklamy produktów leczniczych. Jeśli nie jesteś osobą uprawnioną treści prezentowane w serwisie nie są przeznaczone dla Ciebie.