Personalizuj tematy

Pokazuj lub ukrywaj interesujące Cię tematy na stronie głównej

Strefa wiedzy

Strefa produktowa

Edukacja pacjenta

Konferencje

Wideo

Kalendarz


Wybierz serwis


Rozwiń tagi

Edukacja pacjenta

Co dalej po zawale? Wybierz życie – materiał edukacyjny dla pacjenta

Zawał mięśnia sercowego może być przełomowym wydarzeniem zarówno w życiu chorego, jak i jego rodziny. Bezpośrednie zagrożenie życia może skłonić do zadawania sobie pytań o przyczyny i następstwa choroby: jak zminimalizować ryzyko kolejnego zawału? Czy i jak zmienić swoje życie, nawyki i przyzwyczajenia, żeby długo cieszyć się zdrowiem?

Poradnik, który oddajemy w Państwa ręce, stanowi spis zaleceń i zasad, do których powinien stosować się każdy pacjent po zawale. Przestrzeganie ich może skutecznie zmniejszyć ryzyko ponownego zawału i równocześnie poprawić jakość życia po zawale.

zapoznaję się

Logo NWK Light
Wprowadzony PWZ jest nieprawidłowy
Nie zaznaczono wymaganej zgody

Niniejszy serwis skierowany jest do lekarzy. Ze względu na wymogi ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne, dostęp do treści zawartych w serwisie, materiałów i informacji, możliwy jest wyłącznie dla osób uprawnionych do otrzymywania specjalistycznych informacji medycznych oraz reklamy produktów leczniczych. Jeśli nie jesteś osobą uprawnioną treści prezentowane w serwisie nie są przeznaczone dla Ciebie.